Подорожувати із командою мережі "Speak & Go" просто та цікаво. Ми допомагаємо кам'янчанам пізнавати нові країни, культури, мови, долати мовні бар'єри. Навчання у неформальній, нестандартній обстановці із носіями мови, дозволяє за короткий термін засвоїти більше та стати ще на крок ближчим до реалізації мрій.

Вивчення іноземної мови є успішним, коли є можливість отримати практику, а що може бути кращим для лінгвістичного тренінгу, звичайно автентичне середовище.

ІТАЛІЯ

На фото: довгоочікуваний ГАРДАЛЕНД - парк розваг в чарівній Італіі, неподалік озера Гарда. Цього дня на березі Гарди учасники вивчали італійську - і це було незабутньо!

УГОРЩИНА - БУДАПЕШТ

Освітня програма ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ розпочалась! ДЕНЬ ПЕРШИЙ і наші учасники разом із викладачами програми під враженням Будапешту та угорської мови. Доречі, а Ви знали, що угорська мова є однією з найважчих в світі мов?

На фото: активні та щасливі учасники інтелектуальної програми ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ з різних куточків України, які попри все люблять подорожувати і вивчати, практикувати іноземні мови.

АВСТРІЯ - ВІДЕНЬ

День інтелектуального туризму ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ - і ми у чарівному Відні, який у 2012 році став "найкращим містом для життя" серед 220 міст світу.

На фото: практика учасників програми під час екскурсій, шопінгу та купівлі найсмачніших у світі тістечок і звичайно ж тімбілдингові завдання та караоке на колесах, які стали "візитівкою" під час переїзду в автобусі.

СЛОВЕНІЯ - ЛЮБЛЯНА

День інтелектуальнийтуризм в Любляна. Відгуки подорожуючих: "Сьогодні ми всі відкрили для себе Словенію, надзвичайно мальовничу та зелену країну! Любляна - затишна, атмосферна, надихаюча. Пощастило нам і з погодою - сьогодні у нас був Teambuilding, заняття-опитування OrderingaMeal і навіть Флешмоб! Та головна перемога Practical English в міжнародному просторі - коли більшість учасників подолали свій мовний барєр, спочатку несміливо наважувалися говорити англійською, а потім усвідомлення того, що ти розумієш і тебе розуміють, щасливий блиск в очах, і ти вже не лише самостійно вступаєш в комунікації і прагнеш до цього, але й допомагаєш іншим...!"