Шановні батьки вікової категорії 14-18 років!

Є реальна можливість взяти участь в інтелектуальних змаганнях англійською з іншими дітьми зі всього світу. Ми отр имали офіційний статус партнерства від освітньої компанії Perceptum Education, який дає право міжнародній спільноті SARGOI допомогти Вашій дитині підготуватися та взяти участь в інтелектуальних змаганнях The Intellectuals" Challenges (TIC) англійською мовою.

Є дві опції: 1) участь онлайн 28.02 у нашому головному офісі чи 2) поїздка та участь в змаганнях 20-24.04 в університеті Кембридж. 

Мета заходу створити платформу, де діти думають, пишуть та обговорюють; надихнути молодь на розвиток інтелектуальної допитливості, яка є дуже актуальною в сучасному світі швидких перемін. 

Читайте та дивіться відео про захід в Кембриджі у нас на сайті https://speakandgo.education/uk/navchannya-za-kordonom/intelektualni-zmahannia-v-universyteti-kembrydzh

Якщо є інтерес чи додаткові питання, будь ласка звертайтеся 044 290 70 30 чи залишайте інформацію на ресепшн і ми з вами обов'язково будемо контактувати. 

Дякуємо та бажаємо вам великої віри в таланти ваших дітей!