Розмова Анастасії Рибак , засновниці міжнародної спільноти Speak & Go в Україні із Юлією Швидкою , академічним менеджером та керівником філіалу в місті Кам'янець-Подільський.

Юлія Швидка стала однією із перших партнерів, яка відкрила філію Speak & Go на умовах франшизи в місті Кам'янець-Подільський 1 березня 2015 року.

Анастасія: Юлія, на сьогодні філія Speak & Go у Кам'янці-Подільському пишається чудовою Командою з п'яти професіональних викладачів, ви займаєте приміщення в три поверхи у центі міста, у вас близько 120 постійних Клієнтів, міжнародні кваліфікації та досвід стажування за кордоном. Ваша Команда разом із Клієнтами побували в 6 країнах Західноі Європи. Скажи, чи очікувала ти такого результату 1,5 роки тому?

Юлія: Звичайно, я вірила у нашу справу, сподівалася на гарний результат як і кожна людина, яка починає свою справу, має вірити у її успіх, але сьогоднішній результат перевищив всі мої очікування і це дуже приємно.

Анастасія: Які були найбільші складності на початковому етапі запуску філії Speak & Go у Кам'янці-Подільському?

Юлія: Складностей було багато. Перш за все, це складна ситуація в країні, початок війни на сході, страх та невизначеність майбутнього. Складно було освоїти комунікативні методику викладання іноземних мов, яка відповідає стандартам університету Кембридж, та яка була для мене абсолютно новою і не схожою на те, чим я займалась до відкриття філії протягом 13 років у загальноосвітній школі. Нелегко було і набрати Команду, людей які б повірили в успіх і були готові до навчання, стажування та здачі міжнародних іспитів. Складність полягала і у тому, щоб у нас повірили наші перші Клієнти, щоб захотіли обрати навчання з нами.

Анастасія: Юлія, опиши ще раз, що саме спонукало тебе до того, щоб розпочати бізнес надання освітньо-туристичних послуг Speak & Go у Кам'янці-Подільському? Які були головні мотиви?

Юлія: Перебуваючи у декретній відпустці із другою дитиною я була в пошуках нової європейської методики викладання іноземних мов. Нажаль, наші вітчизняні методики не дають бажаних результатів, вивчаючи мову у звичайній школі, вузі чи з репетитором, учні вміють непогано виконувати вправи з граматики і перекладати тексти, але висловити свою думку в усному мовленні чи на письмі для тих, хто вивчає іноземну мову надзвичайно важко. Спочатку, коли я знайшла Speak & Go в інтернеті, зайшла на сайт і ознайомилась з інформацією, я розглядала цей заклад як центр для підготовки викладачів. Тобто, я хотіла лише навчитися методики. Але коли ти, Анастасія, запропонувала мені відкриття філії в рідному місті за допомогою франшизи, я погодилась спробувати, тому що пропозиція здалась мені досить перспективною.

Анастасія: Юлія, від нещодавно ми змінили статус і тепер називаємо Speak & Go міжнародною спільнотою, що об'єднує людей, які прагнуть говорити англійською та здобувати міжнародний досвід спілкування, ми також об'єднуємо інноваційних викладачів, які прагнуть професійного удосконалення та міжнародної практики. Скажи, по яким критеріям ми можемо стверджувати, що атмосфера та концепція Speak & Go у Кам'янці-Подільському відповідає статусу міжнародної спільноти?

Юлія: Я думаю, ми віповідаємо цьому статусу. По-перше, усі викладачі пройшли етап навчання і стажування на базі центру для підготовки викладачів в Speak & Go, а також пройшли навчання та склали іспити, що підтверджують їх міжнародні кваліфікації. В кожного викладача є план професійного росту (CPD Card), згідно якому ми ставимо цілі, розвиваємося та впроваджуємо міжнародні методики. По-друге, з самого початку відкриття філії наші викладачі проходять практику в міжнародних літніх дитячих таборах Болгарії, займаються освітнім туризмом, проводять квести та флешмоби у різних країнах Західної Європи. По-третє, всі наші викладачі є членами асоціації Cambridge English Teacher.

Анастасія: Які вони, кам'янчани в англійській мові? Хто ваші Клієнти?

Юлія: Усі наші Клієнти - це добропорядні, цілеспрямовані сім'ї, які чітко знають чого хочуть від життя, які цінують якісну освіту і готові робити в освіту свої інвестиції. Наші Клієнти - це ті, які йдуть в ногу з часом, які люблять і хотять подорожувати, відкривати нові горизонти, усвідомлюють важливість вивчення іноземних мов сьогодні.

Анастасія: Юлія, яке твоє життєве кредо? Чи допомогає воно тобі в житті?

Юлія: Моє життєве переконання наступне: хочеш кращого результату – дій! Неправильно очікувати, що тобі допоможе держава, батьки, чоловік, друзі, чи хтось інший. Треба діяти самому. Незадовільняє ситуація, хочеш кращих результатів - дій! Таке переконання мені дуже допомагає в житті і саме такої життєвої позиції ми притримуємося в команді філії Speak & Go в Кам'янці-Подільському.

Анастасія: Юлія, ти одна з перших, хто загорівся мрією відкрити та розвивати Speak & Go на умовах франшизи в невеличкому місті Кам'янці-Подільському. Ми всі зараз стаємо свідками того, як швидко і впевненно росте Команда і які чудові результати у вивченні іноземних мов та наданні міжнародного досвіду робить кам'янецька спільнота Speak & Go. Скажи, що б ти побажала наступним поколінням та підприємцям, які хочуть побудувати бізнес освітньо-туристичних послуг з Speak & Go?

Юлія: Моє найщиріше побажання - приєднуйтеся до Speak & Go та відкривайте філії в інших містах України! Це надзвичайно перспективний та правильний освітній бізнес, в якому є сильна місія і в якому поєдналися цінності постійного професійного розвитку, міжнародного досвіду та синергіі роботи в Команді. Адже при такій професійній підтримці з боку головного офісу в Києві та Анастасії Рибак зокрема, можна сміливо розвивати мережу в Україні та поза її межами, а головне - помітні результати. Раджу не вагатися і будувати освітньо-туристичний бізнес разом із професіоналами Speak & Go, в команді однодумців, які ведуть тебе тільки вперед. Лише завдяки такій підтрмці я маю сьогоднішній результат. Я б не змогла досягти його самотужки!

Анастасія: Дякуємо, Юлія! За щирість, за рішучість.

Дізнатися більше інформації про філіал в місті Кам'янець-Подільський Ви можете за посиланням.